Soutěžní témata MUNISS 2017

Využití areálu Brněnského výstaviště

zobrazit zadání

Zadavatel soutěžního tématu: 

Lektor: Ing. Mgr. Jan Žák erwin@mail.muni.cz

Cíl: Cílem zadání bylo hledat možnosti využití venkovních prostor ve větší části areálu BVV v případě, kdy by areál byl po většinu roku přístupný veřejnosti. Zadání stálo na požadavku města hledat cesty, jak tento rozlehlý areál více zapojit do života města.

1. místo: tým 87
Areál brněnského výstaviště

Areál brněnského výstaviště je jednou z dominant města Brna. Když se dnes někdo zeptá, kam se v Brně podívat a kam zajít, nejčastějšími odpověďmi jsou „Špilas“ nebo Petrov.

VÍCE INFO

2. místo: tým 86
Areál brněnského výstaviště

Tato práce se zabývá areálem brněnského výstaviště a možnostmi jeho dalšího využití, zejména pak otevření veřejnosti a zpřístupnění výstaviště všem lidem. Doposud byl areál brněnského výstaviště ...

VÍCE INFO

3. místo: tým 85
Využití areálu BVV

Práce se soustředí na prostory BVV (Veletrhy Brno, a.s.) a možnosti jejich aktuálního využití. Areál se otevřel na konci dvacátých let minulého století Výstavou soudobé kultury v Československu.

VÍCE INFO

Slovenská technická univerzita

Rubikova kocka "smart mesta" Bratislavy

zobrazit zadání

Zadavatel soutěžního tématu: 

Lektor: Ing. Vladimír Ondrejička, PhD. mailto:vladimir.ondrejicka@stuba.sk

Cíl: Cílem tématu bylo navrhnout možnosti pro zlepšení situace a řešení problémů v lokalitě kolem Obchodní ulice v centru Bratislavy při respektování principů Smart city.

Tým 88
Smart riešenia pre obchodnú ulicu

Obchodná ulica v Bratislave je kľúčovým verejným priestorom mesta. Nachádza sa v blízkosti Starého mesta, do ktorého tvorí svojim spôsobom vstup.

VÍCE INFO

Tým 90
Rubikova kocka „smart mesta― Bratislavy

Práca je zameraná na analýzu územia a následný návrh vhodných opatrení v oblasti problematiky klimatickej zmeny a jej dopadov. 

VÍCE INFO

Tým 89
Rubikova kocka „smart mesta― Bratislavy

Zámerom tohto projektu je vytvorenie nových zelených plôch v priestore Obchodnej ulice. Cieľom daného projektu je navrhnúť vhodné riešenie...

VÍCE INFO

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info